Türkiye Innovation Week Hakkında

Türkiye İhracatçılar Meclisi ev sahipliğinde, inovasyon ekosistemini geliştirmek, büyütmek, inovasyonun gücünü keşfedip, geleceği şekillendirecek fikirleri bir araya getirmek ve ilham vermek amacıyla düzenlenen Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük inovasyon buluşması "Türkiye Innovation Week" bu yıl 10. yaşını kutluyor.

2012 yılından bu yana artan ilgi ve katılımla gerçekleştirdiğimiz, Türkiye'nin en kapsamlı inovasyon etkinliği 23-24-25 Kasım’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın aralıksız teşrifleriyle Haliç Kongre Merkezi’nde inovasyon meraklıları ile buluşuyor.

Etkinliğin 10. senesinin yanı sıra Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin 30., Cumhuriyetimizin ise 100. yılının kutlandığı bu önemli seneyi bir dönüm noktası kabul ediyoruz. İnovasyonu besleyen tüm faaliyetlerin devamlılığını sağlayarak ülkemiz, dünyamız ve geleceğimiz için hep daha iyiyi hedefleyecek fırsatlar yaratmaktan onur duyuyoruz.

TIW23

Etkinlik İçeriği

Card Image

Panel ve Konferanslar

Dünyanın gelecek planını konuşacağımız kapsamlı bir program ile Türkiye Innovation Week, inovasyonda kendini dünyaya kanıtlamış isimleri ağırlıyor ve onların fark yaratan bakış açıları, konuşmaları ve ilham veren deneyimlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

Card Image

Türkiye'nin İnovasyon Projeleri

Ülkenin ve dünyanın önde gelen kurum ve markaları, inovasyonun gücünü sergilemek ve geleceğe ilham vermek için Türkiye Innovation Week’te bir araya geliyor.

Card Image

Sergi ve Enstalasyonlar

Türkiye Innovation Week kapsamında hazırlanan özel sergi ve enstalasyon alanları, güncel dijital sanat projeleri ve öne çıkan tasarımlarla ziyaretçilere ilham kaynağı olmayı hedeflemektedir.

Card Image

İnovaLİG

Şirketlerin inovasyon bilincinin geliştirilmesi, inovasyon yetkinliklerinin kazanılması ve Türkiye'nin inovasyona dayalı ihracat artışının desteklenmesi amacıyla TİM tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG...

Konuşmacılar

İlham Veren Paneller

Stratejik Partnerlerimiz

Destekleyen Markalar / Kurumlar

İletişim Partnerlerimiz